Scheppach akkus multifunkciós kerti gép 2 az 1-ben IXES 20 V (akku és töltő nélkül) C-PHTS410-X
  1. Multifunkciós kerti gép
  1. Kerti gép
  2. Multifunkciós kerti gép
Cikkszám:
SC_5912404900
Beszállítói raktáron
Cikkszám:
SC_5912404900
Garancia :
2 év
Akkus multifunkciós kerti gép 2 az 1-ben,11 pozícióban állítható, vágási hossza pedig 410 mm, fokozatmentesen állítható.
Csomagajánlatok
Részletek
A nagy teljesítményű Scheppach C-PHTS410-X vezeték nélküli többfunkciós készülék 2 az 1-ben funkcióval sövénynyírásra és ágak vágására szolgál, még nagyobb magasságban is. Sokoldalúságának és beállítási lehetőségeinek köszönhetően ideális választás magasabb, nehezebben hozzáférhető helyeken végzendő kerti munkákhoz. Kompatibilis az összes Scheppach IXES 20V termékcsalád akkujával, így a gép maximális rugalmasságot és az elektromos hálózattól való függetlenséget biztosít. A hosszú élettartamot és megbízhatóságot a kiváló minőségű fém fogaskerekek illetve a vágópenge és láncvezető gyártásának fejlett technológiája biztosítja. A sövényvágó fej11 pozícióban állítható (90°-240°), vágási hossza pedig 410 mm. A teljes munkahossza akár 2,6 m, ami lehetővé teszi a magasabb sövények egyszerű vágását is. A láncfűrész feje 4 pozícióban állítható (135°–180°), vágási sebessége 4,5 m/s, vágási hossza 180 mm, teljes kinyúlása pedig akár 2,35 m. Ideális az ágak precíz vágásához. A fokozatmentesen állítható teleszkópos alumínium hosszabbítószárnak köszönhetően a nehezen elérhető helyek is könnyen elérhetőkké válnak. A biztonságos munkavégzést elősegíti a biztonsági kapcsolóval ellátott csúszásmentes fogómarkolat, míg az automatikus lánckenés, valamint a lánc szerszám nélküli cseréjének és feszítésének lehetősége megkönnyíti a karbantartást. A vállpánt pedig kényelmet biztosít munka közben, és csökkenti az elfáradást. A csomagolás nem tartalmazza az akkumulátort és a töltőt.
Feszültség: 20 V
Sövényvágó penge hossza: 410 mm
Max. átvágás: 16 mm
Fordulatszám: 1200 ford./perc
Sövényvágó max. hossza: 2,6 m
Lányfűrész láncvezető hossza: 180 mm
Max. láncsebesség: 4,5 m/s
Láncfűrész max. hossza: 2,35
Méretek: 1220 x 224 x 218 mm
Rendelési szám: 5912404900
EAN: 4046664217602
Nettó súly: 4,85 kg
Bruttó súly: 5,9 kg
Csomagolás mérete: 1235 x 142 x 145 mm