Scheppach akkus fűkasza indukciós motorral 2 az 1-ben IXES 20 V (akku és töltő nélkül) BC-BCH380/40-X
  1. Akkus fűkasza
  1. Kerti gép
  2. Fűkasza
  3. Akkus fűkasza
Cikkszám:
SC_5910907900
Beszállítói raktáron
Cikkszám:
SC_5910907900
Garancia :
2 év
Akkus fűkasza, szénkefe nélküli motorral, Tap’n’Go funkcióval, állítható.
Csomagajánlatok
Részletek
A nagy teljesítményű Scheppach BC-BCH380/40-X akkus gép egy készülékben egyesíti a fűkasza és a bozótvágó funkcióit, így ideális segítőtárs a kertek, gyümölcsösök és egyéb füves területek karbantartásához. Szénkefe nélküli motorral van felszerelve, amely nagyobb hatásfokkal, hosszabb élettartammal és minimális kopással jellemezhető, és megbízható működést biztosít még nehéz körülmények között is. A Scheppach IXES 20V termékcsalád összes akkujával kompatibilis, így maximális rugalmasságot és az elektromos hálózattól való függetlenséget biztosít. A készülék 2 x 20 V-os akkuval működik (összesen 40 V), ami elegendő teljesítményt biztosít a zordabb terepen végzett igényes feladatokhoz is. A damilfej munkaszélessége 380 mm, a vágókésé pedig 255 mm, így gyepet, magas füvet vagy sűrű aljnövényzetet vágására egyaránt alkalmas. A prémium minőségű háromfogú kést, a nehéz körülmények között is hatékony vágásra tervezték, míg a damilfej Tap’n’Go funkciója lehetővé teszi az 1,6 mm-es damil egyszerű félautomata adagolását. A munkavégzés kényelmének növelése érdekében a gép állítható, csúszásgátló felületű kormánnyal és rezgéscsillapító rendszerrel van felszerelve. A három sebességfokozatnak (4000, 5000 és 6200 ford./perc) köszönhetően könnyedén hozzáigazíthatja a teljesítményt a konkrét munkaigényhez. A gép szerszám nélkül össze- és szétszerelhető, ami nagyban megkönnyíti a szállítást vagy a tárolást. A csomagolás nem tartalmazza az akkumulátort és a töltőt.
Feszültség: 2 x 20 V (40 V)
Munkaszélesség damillal: 380 mm
Damil átmérő: 1,6 mm
Munkaszélesség késsel: 255 mm
Fordulatszám: 3 fokozat, 4000/5000/6200 ford./perc
Méretek: 1920 x 550 x 490 mm
Rendelési szám: 5910907900
EAN: 4046664233909
Nettó súly (teljes): 5,5 kg
Bruttó súly (teljes): 7 kg
Csomagolás mérete: 1120 x 160 x 230 mm